17 LO Gdynia

...a może by tak
bluzę szkolną!

Sprawdź dostępną ofertę
i szczegóły szkolnych akcji zamówień!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Samorząd Uczniowski w XVII LO to przede wszystkim zgrany zespół dobrych znajomych i osób czerpiących niesamowitą frajdę z działania i spędzania razem czasu! 

Do tej pory, wspólnie udało nam się przeprowadzić wiele akcji oraz wydarzeń tematycznych i już nie raz udowodniliśmy, że m. in. przy współpracy z naszą Kadrą oraz Dyrekcją Siedemnastki jesteśmy w stanie przeprowadzić wydarzenia na skalę tak dużą, jak dzielnicowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czy zbiórka Szlachetnej Paczki. Nasz głos jest na co dzień słyszalny w szkole, a uczniowie mają realny wpływ na to, co dzieje się w budynku Siedemnastki nie tylko podczas jednej konkretnej akcji, ale w ciągu całego roku szkolnego! 

Wszyscy razem tworzymy nasz samorząd, więc zapraszamy serdecznie i Ciebie do współpracy oraz aktywnego angażowania się w nasze działania!

Wartości i kultura działania
w naszym samorządzie

Dobre relacje i komunikacja to podstawa! Dużo pracujemy ale nie zapominamy o tym co najważniejsze - byciu sobą! Wszyscy tutaj jesteśmy dla siebie dobrymi znajomymi i przyjaciółmi!

Od siebie uczymy się najwięcej. Każdy z nas jest wyjątkowy i ma umiejętności, którymi dzieli się z zespołem. W naszej ekipie po prostu nie ma ani jednej osoby, która po roku działania w SU nie nauczyłaby się czegoś nowego!

Dużo tworzymy, zarówno od podstaw jak i kontynuujemy tradycje stworzone przez poprzednie roczniki. Żaden pomysł nie jest zły i nie przeminie z wiatrem!

To wyjątkowe uczucie osiągnięcia zamierzonego celu poprzez pełne zaangażowanie w proces tworzenia wydarzenia, akcji czy event'u. Wiąże się z silną koncentracją oraz produktywnym procesem kreatywnym. Umożliwiamy to, udostępniając każdemu przestrzeń do działania.

konstruktywna krytyka jest podstawą każdej pracy zespołowej, a nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Samo zaangażowanie się w nasze działania to krok, który wymaga odwagi. Doceniamy to, dlatego staramy się wspierać i pomagać każdemu od samego początku przygody w SU.

Każdy, nawet najmniejszy projekt wymaga siły i pełnego żołądka! A po procesie kreatywnym czas na regenerację jest wręcz obowiązkowy! Przerwa na kawę i ciastko to nieodłączny element naszej pracy. 

Każde nasze działanie jest dokładnie koordynowane i zaplanowane - wszyscy zawsze wiedzą co i jak mają robić. Pomagają nam w tym odprawy i szkolenia. Dużo prościej jest też, gdy od razu wiesz do kogo możesz zgłosić się z jakimkolwiek problemem. U nas nigdy nie ma mowy o wrzuceniu kogokolwiek na głęboką wodę!

Zespół przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego
XVII Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni w roku szkolnym 2022/23:

Opiekunkami Samorządu Uczniowskiego są
Pani Marzena Cichosz

(cichosz.marzena@zso8gdynia.pl)

oraz
Pani Joanna Szynal-Gajewska

(szynal-gajewska.joanna@zso8gdynia.pl)

Rzecznikiem Praw Ucznia w XVII LO jest
Pani Sylwia Tomaszewska
(tomaszewska.sylwia@zso8gdynia.pl)

Wicedyrektor ds. SU i klas LO jest
Pani Dorota Gorzejewska (gorzejewska.dorota@zso8gdynia.pl)

📲 Online znajdziesz nas na:

Fotografie / zdjęcia:

Maja Stoszek

Oświetlenie oraz nagłośnienie:

Dominik Dzieciuch, Kuba Gajewski

Lektorka:

Hanna Jurczuk

Social media:

Karolina Jażdżewska oraz Ola Górska

Zespół wsparcia technicznego i IT: 

Iwo Laskowski, Marcin Bieliński, Wiktor Konkol oraz Mateusz Guzek

Realizacja materiałów wideo:

Mateusz Rakowski oraz Wiktor Jędrzejczak

Regulamin oraz Ordynacja Wyborcza do SU:

Harmonogram działań na rok szkolny 2022/23:

Wirtualna skrzynka pomysłów SU
(czynna przez cały rok szkolny):

Materiały identyfikacyjne SU (logotyp)
oraz wybrane zdjęcia z flagowych wydarzeń:

Zaloguj się szkolnym kontem mailowym
i dołącz do nas przy organizacji zbliżających się wydarzeń!
To proste - wystarczy się wpisać!

To wyjątkowe forum młodych z Gdyni, gdzie co roku w formie warsztatowej i wykładowej wymieniamy się inspiracjami do działania samorządów uczniowskich szkół ponadpodstawowych z całego Trójmiasta! Już 26 maja 2023 spotkamy się podczas II edycji tego wydarzenia!


NASZE OSTATNIE WYDARZENIA:

WOŚP – dziękujemy za kolejny wspólny finał! – rozliczenie
31sty

WOŚP – dziękujemy za kolejny wspólny…

Dokonaliśmy rozliczenia! -> 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sztabie Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni Microsoft Showcase School za nami! Zobacz, ile…

31. Finał WOŚP w sztabie ZSO8
22sty

31. Finał WOŚP w sztabie ZSO8

Sztab ZSO8 w Gdyni - Microsoft Showcase School po raz czwarty zagra z WOŚPem! Stacjonarnie, w budynku białej szkoły (przy ul. Wiczlińskiej 50a), w niedzielę,…

W oczekiwaniu na dostawę zamówień na odzież szkolną 2022/23…
16gru

W oczekiwaniu na dostawę zamówień na…

Dobre informacje od SU! Bluzy szkolne w ramach tegorocznej akcji zamówień na odzież szkolną są na finiszu produkcji! Sprawdź szczegóły swojego zamówienia!

Tak było 6 grudnia! 🎅⭐️🎄
11gru

Tak było 6 grudnia! 🎅⭐️🎄

Po raz kolejny Samorząd Uczniowski 17LO w Gdyni odpalił Święta w 17LO w wielkim stylu! Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie oraz dobrą zabawę na stanowiskach…

Rekrutacja wolontariuszy sztabowych do 31. Finału WOŚP!
10gru

Rekrutacja wolontariuszy sztabowych do 31. Finału…

Trwa rekrutacja na wolontariuszy sztabowych podczas 31. Finału WOŚP - Niedziela, 29 stycznia 2023 w sztabie ZSO8 - Wiczlino dla Orkiestry. Sprawdź szczegóły i aplikuj!

Pomożesz? Bo możesz!
01gru

Pomożesz? Bo możesz!

Stanowisko DKMS już w najbliższy wtorek w naszej szkole! Maturzysto, sprawdź szczegóły!

17 LO Gdynia
Skip to content