Nasza kadra
Dyrekcja
Witold Chudyszewicz
Dyrektor, wychowane fizyczne, Microsoft Innovative Educator Expert.
E-mail sekretariatu: sekretariat@17logdynia.pl
Dorota Brylska-Ziółtkowska
Wicedyrektor ds. klas 6–8 SP i spraw dydaktycznych, język polski, koordynatorka Szkoły Otwartej, Microsoft Innovative Educator Expert.
Dorota Gorzejewska
Wicedyrektor ds. klas LO, SU i projektów międzynarodowych, język niemiecki, kooordynatorka obszaru języków obcych w Szkole Ćwiczeń, Microsoft Innovative Educator Expert.
Katarzyna Holeniewska
Wicedyrektor ds. klas 0 - 3, pedagog specjalny.
Joanna Szymańska
Wicedyrektor ds. klas 4–5 SP, współpracy z rodzicami i wydarzeń szkolnych, język angielski, Microsoft Innovative Educator Expert.
Aldona Zmuda-Trzebiatowska
Wicedyrektor ds. organizacyjnych, język polski. Microsoft Innovative Educator Expert.
Biblioteka
Marzena Lewandowska
Biblioteka.
Hanna Wiśniewska
Biblioteka.
Nauczyciele
Anna Arndt
Wychowanie fizyczne, wychowawczyni klasy 3a, Microsoft Innovative Educator Expert.
Małgorzata Brodecka
Biologia.
Marzena Cichosz
Język niemiecki, wychowawczyni klasy 2c, Microsoft Innovative Educator Expert.
Iwona Czerwińska-Dołhy
Język polski, wychowawczyni klasy 2b.
Jolanta Dobska
Informatyka, wychowawczyni klasy 3b, Microsoft Innovative Educator Expert.
Justyna Gudel
Język niemiecki, ambasadorka DKMS, Microsoft Innovative Educator Expert.
Adam Gzela
Matematyka.
Iwona Hibner
Język angielski, wychowawczyni klasy 4a.
Katarzyna Hołownia
Język angielski, wychowawczyni klasy 1A, Microsoft Innovative Educator Expert.
Piotr Jóźwiak
Historia, historia i teraźniejszosć, wiedza o społeczeństwie, Microsoft Innovative Educator Expert.
Marzenna Jurek-Turska
Historia, wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość, nauczyciel wspomagający, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawczyni klasy 4b.
Leszek Kaczorowski
Edukacja do bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne.
Mariusz Kalinowski
Nauczyciel wspomagający, informatyka
Barbara Kamińska
Wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, Microsoft Innovative Educator Expert.
Ewa Kaniecka
Matematyka.
Anna Klein
Język angielski, wychowawczyni klasy 4e, eTwinning, Microsoft Innovative Educator Expert.
Grażyna Krasoń
Język angielski, wychowawczyni klasy 1E,
Microsoft Innovative Educator Expert.
Małgorzata Lesisz
Historia, historia i teraźniejszość, język francuski, symulacje biznesowe, Microsoft Innovative Educator Expert, Koordynator programu Erasmus+.
Anna Leszczyńska
Etyka, język angielski, National Geographic Certified Educator, Microsoft Innovative Educator Expert, Koordynator Szkoły Ćwiczeń.
Jarosław Łepek
Nauczyciel wspomagający.
Sylwester Malikowski
Szymon Soboczyński
Fizyka, wychowawca klasy 1C.
Katarzyna Szymańska
Nauczyciel wspomagający, pedagog specjalny, Microsoft Innovative Educator Expert.
Joanna Szynal - Gajewska
Język polski, wychowawczyni klasy 2D.
Sylwia Tomaszewska
Chemia, wychowawczyni klasy 1D, Rzecznik praw ucznia, projekty, przedsiębiorczość, Microsoft Innovative Educator Expert.
Julia Rułka
Matematyka, wychowawczyni klasy 1B.
Margarita Tuczko
Plastyka, Microsoft Innovative Educator Expert.
Agnieszka Tokarska-Kleina
Geografia, przyroda, Microsoft Innovative Educator Expert.
Karol Złonkiewicz
Wychowanie fizyczne.
Edyta Żuk
Wychowanie fizyczne.