Radiowęzeł Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni

TO MY - WiczlinoFM!

Społeczność XVII Liceum Ogólnokształcącego prowadzi własny radiowęzeł funkcjonujący na co dzień pod nazwą WiczlinoFM, która jest efektem przeprowadzonego wśród uczniów konkursu. Jesteśmy częścią Samorządu Uczniowskiego 17LO.

  • W tym roku szkolnym (2022/23) nasza ekipa liczy aż 21 osób!

Nasz szkolny radiowęzeł to nie tylko dobra muzyka podczas przerw w lekcjach – dzięki WiczlinoFM mamy możliwość nadawania ważnych komunikatów, prowadzenia wciągających audycji oraz wykorzystywania tego narzędzia do lepszej organizacji wielu wydarzeń szkolnych (takich jak na przykład wieczory filmowe, czy coroczne mikołajki) i dzielnicowych (dla przykładu; podczas Finału WOŚP). Stworzyliśmy także własny podcast, o którym więcej dowiecie się tutaj.

Rekrutacja do ekipy radia

Uwielbiasz muzykę, pracę w zespole i chciałbyś "zarazić" społeczność szkolną swoją playlistą? Czekamy na Ciebie w ekipie WiczlinoFM!
Nabór na rok szkolny 2023/2024 właśnie wystartował i potrwa do 25 września, nie zwlekaj i aplikuj przez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem obok.

Posłuchaj wyjątkowego podcastu stworzonego przez uczniów “Siedemnastki”! 

Hania i Iwo czekają na Was na wszystkich platformach streamingowych oraz w wybrane środy podczas pierwszej długiej przerwy (o godz. 11:30) przez szkolne głośniki radiowęzła WiczlinoFM!

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ!

ekipa 2022/23

PODEJRZYJ GRAFIK

każda ekipa gra co dwa tygodnie - sprawdź kiedy!

 

 

Pobierz pełny grafik radia

WSPÓŁDZIAŁAMY

na wielu płaszczyznach oraz w wielu miejscach!

WiczlinoFM to nie tylko jedno pomieszczenie i muzyka na przerwach – nasza ekipa współpracuje ze wszystkimi organami szkoły, aby tworzyć wydarzenia i eventy dla społeczności szkolnej i lokalnej. Pracujemy na niezwykle nowoczesnym sprzęcie będącym na stałym wyposażeniu Siedemnastki takim jak; miksery, konsole, profesjonalne oprogramowanie dźwiękowe i audiowizualne, promptery i oprogramowanie technologii StageTimer, kamery, gimbale, oświetlenie sceniczne i filmowe, czy AeroCaster.

Swoje pierwsze kroki stawiamy zawsze pod okiem starszych koleżanek i kolegów, intensywnie stawiając na proces szkoleń i zdobywania nowych umiejętności!

TY + STUDIO NAGRAŃ = IDEALNE POŁĄCZENIE!

zarezerwuj nasze studio nagrań na wyłączność!

Jeżeli uczysz się w ZSO8 Gdynia, możesz bezpłatnie zarezerwować nasze studnio nagrań po godzinach audycji szkolnych i wykorzystać je na własne potrzeby! To możliwość nagrania własnej audycji, programu lub podcastu na profesjonalnym sprzęcie oraz przy wsparciu naszej doświadczonej ekipy technicznej! 

Skontaktuj się z nami przez adres: wiczlinofm@zso8gdynia.pl lub bezpośrednio z koordynatorami radiowęzła – to z nimi ustalisz termin i szczegóły Twojej wizyty!

Zaproś aż do 2 gości, którzy będą mieli swoje indywidualne mikrofony; łącz i miksuj podkłady dźwiękowe oraz wstawki muzyczne. Po nagraniu swój dźwięk zapiszesz wygodnie na dysku zewnętrznym, komputerze lub udostępnisz w szkolnej usłudze OneDrive!

*obowiązuje regulamin dostępny u koordynatorów.

DO ZOBACZENIA NA INSTAGRAM'IE!

Lepszej komunikacji ze szkolną społecznością służy profil WiczlinoFM na Instagramie (@wiczlinofm). Tam codziennie znajdziecie spis piosenek, które leciały danego dnia w szkolnym radiowęźle, dedykowane playlisty oraz bieżące informacje z życia radia. To również idealne miejsce, aby zgłaszać swoje pomysły i propozycje utworów – w końcu gramy dla nas wszystkich!

Koordynatorzy radiowęzła:

Opiekunem WiczlinoFM
jest p. Mariusz Kalinowski

Pozostańmy w kontakcie!

Zajrzyj na naszego Instagram'a!

Znajdziesz tam nasze najnowsze playlisty, a jeżeli jakiś kawałek wpadł Ci do ucha, dzięki aktualnym rozpiskom sprawdzisz jego nazwę i wykonawcę!

17 LO Gdynia
Skip to content