17 LO Gdynia

Radiowęzeł Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni

TO MY - WiczlinoFM!

Społeczność XVII Liceum Ogólnokształcącego prowadzi własny radiowęzeł funkcjonujący na co dzień pod nazwą WiczlinoFM, która jest efektem przeprowadzonego wśród uczniów konkursu. Jesteśmy częścią Samorządu Uczniowskiego 17LO.

  • W tym roku szkolnym (2022/23) nasza ekipa liczy aż 21 osób!

Nasz szkolny radiowęzeł to nie tylko dobra muzyka podczas przerw w lekcjach – dzięki WiczlinoFM mamy możliwość nadawania ważnych komunikatów, prowadzenia wciągających audycji oraz wykorzystywania tego narzędzia do lepszej organizacji wielu wydarzeń szkolnych (takich jak na przykład wieczory filmowe, czy coroczne mikołajki) i dzielnicowych (dla przykładu; podczas Finału WOŚP). Prowadzimy także własny podcast, który swoją premierę ma w każdą środę o 11:30 na szkolnych korytarzach, a następnie publikowany jest w platformach streaming’owych. Więcej informacji o podcaście znajduje się na dedykowanej stronie projektu: tutaj.

Rekrutacja do ekipy radia

Uwielbiasz muzykę, pracę w zespole i chciałbyś "zarazić" społeczność szkolną swoją playlistą? Czekamy na Ciebie w  ekipie WiczlinoFM! Rekrutację rozpoczynamy co roku, na początku września przez formularz internetowy! Śledź uważnie nasze social media oraz komunikaty w szkole, aby być na bieżąco!

* Do czasu nowej rekrutacji gramy wg. starego grafiku (dostępny w tekście poniżej)

Posłuchaj wyjątkowego podcastu stworzonego przez uczniów „Siedemnastki”! 

Hania i Iwo czekają na Was na wszystkich platformach streamingowych oraz w wybrane środy podczas pierwszej długiej przerwy (o godz. 11:30) przez szkolne głośniki radiowęzła! WiczlinoFM!

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ!

ekipa 2022/23

PODEJRZYJ GRAFIK

każda ekipa gra co dwa tygodnie - sprawdź kiedy!

 

 

Pobierz pełny grafik radia

DO ZOBACZENIA NA INSTAGRAM'IE!

Lepszej komunikacji ze szkolną społecznością służy profil WiczlinoFM na Instagramie (@wiczlinofm). Tam codziennie znajdziecie spis piosenek, które leciały danego dnia w szkolnym radiowęźle, dedykowane playlisty oraz bieżące informacje z życia radia. To również idealne miejsce, aby zgłaszać swoje pomysły i propozycje utworów – w końcu gramy dla nas wszystkich!

Koordynatorzy radiowęzła:

Opiekunem WiczlinoFM
jest p. Leszek Kaczorowski

Pozostańmy w kontakcie!

Zajrzyj na naszego Instagram'a!

Znajdziesz tam nasze najnowsze playlisty, a jeżeli jakiś kawałek wpadł Ci do ucha, dzięki aktualnym rozpiskom sprawdzisz jego nazwę i wykonawcę!

17 LO Gdynia
Skip to content