Konferencja SU 2023 z Patronatem Honorowym Prezydenta miasta oraz Młodzieżowej Rady!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Konferencja Samorządów Uczniowskich Gdynia 2023, organizowana już po raz drugi przez nasz zespół SU, otrzymała Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem od Prezydenta Miasta Gdyni – Pana Wojciecha Szczurka oraz od Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni!

 Konferencja Uczniowska to już druga odsłona wyjątkowego forum młodych z Gdyni oraz całego Trójmiasta. Chcielibyśmy, aby stała się ona coroczną tradycją – okazją do rozwijania tzw. kompetencji miękkich; myślenia kreatywnego oraz nieszablonowego, umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu, a przy tym stała się okazją wymiany pomysłami i inspiracjami do działań samorządów uczniowskich pomiędzy szkołami średnimi.

Do udziału w konferencji zapraszamy przede wszystkim uczniów szkół średnich i branżowych, reprezentantów samorządów uczniowskich wraz z opiekunami oraz nauczycieli i dyrektorów szkół głodnych wiedzy i z chęcią samokształcenia oraz dodatkowej wiedzy dot. edukacji w pracy z młodzieżą!

II edycja konferencji odbędzie się stacjonarnie, w auli widowiskowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni – Microsoft Showcase School przy ul. Wiczlińskiej 50a – 26 maja 2023.

Więcej informacji na dedykowanej stronie internetowej wydarzenia: kliknij tutaj

17 LO Gdynia
Skip to content