Porozmawiaj-my o edukacji w Gdyni

Nasza szkoła wzięła udział w drugim spotkaniu z cyklu “Porozmawiaj-my o edukacji w Gdyni”, które odbyło się 12 grudnia w Spilno Gdynia. Wydarzenie było współorganizowane przez Educational Challenge, Muzeum Emigracji w Gdyni, Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Gdyński Zespół Wsparcia dla Oświaty i Biuro ds. Jakości Życia.

Nasi przedstawiciele wysłuchali prezentacji inspiracyjnej, podczas której przedstawiono dobre praktyki w edukacji związane z wypracowanymi priorytetami, takimi jak współpraca, rozwijanie kompetencji miękkich i akceptacja. W trakcie pracy grupowej projektowaliśmy modelową szkołę idealną.Podczas drugiej części spotkania skoncentrowaliśmy się na przekształcaniu założonych celów w realne działania, z możliwością zgłoszenia naszej szkoły do realizacji wybranego priorytetu.

Nasze aktywne uczestnictwo zakończyło się otwartą dyskusją, gdzie mieliśmy okazję podzielić się opiniami i wnioskami dotyczącymi procesu edukacyjnego. 🙂🏫🗣️

W spotkaniu uczestniczyli: Pani Dyrektor Dorota Gorzejewska, Pan Sebastian Ropel oraz uczniowie: Julian Zwolak, Mateusz Fijołek, Kacper Wołoszyk, Dominik Dzieciuch.

 

17 LO Gdynia
Skip to content