Wybory do SU 2022/23 – informacje od UKW

Uczniowska Komisja Wyborcza informuje o aktualizacjach ws. nadchodzących wyborów do Samorządu Uczniowskiego 17LO w Gdyni na rok szkolny 2022/23!

Znamy pełną listę kandydatów na stanowisko Przewodniczącego/ej SU oraz Rzecznika Praw Ucznia:

KANDYDACI

Głosowanie na Przewodniczącego/ą Samorządu Uczniowskiego
na rok szkolny 2022/23:

Szyller Maja (1D)

Uczennica klasy pierwszej. Bardzo komunikatywna oraz zorganizowana. Od dziecka uczęszcza na wiele zajęć, w które na 100% jest zaangażowana. Również od początku podstawówki należała do Samorządu Uczniowskiego. Teraz swoją przygodę jako Przewodnicząca SU chce kontynuować w 17LO.

Dzieciuch Dominik (3A)

Uczeń klasy trzeciej, od pierwszej klasy zaangażowany w radiowęzeł WiczlinoFM i Samorząd Uczniowski 17LO. Mieszkał 6 lat za granicą, biegle mówi po angielsku. Pasjonuje się sportem, sztukami walki, psychologią i uwielbia gotować.

Głosowanie na Rzecznika Praw Ucznia
na rok szkolny 2022/23:

*głosowanie odbędzie się w formie większościowej (za/przeciw kandydaturze)

Tomaszewska Sylwia

Nauczycielka chemii i podstaw przedsiębiorczości, opiekunka szkolnej Grupy Mediacyjnej. Od dwóch lat pełni także w Siedemnastce rolę Rzecznika Praw Ucznia.

Kandydaci na stanowisko Przewodniczącego/ej SU zmierzą się ze sobą podczas debaty przedwyborczej, która odbędzie się w poniedziałek, 3 października o godz. 9:40 w szkolnej auli widowiskowej!

Aby zasiąść na widowni musisz zarezerwować miejsce przez formularz dostępny na stronie wyborów -> tutaj.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Nagranie z debaty zostanie udostępnione po wydarzeniu.

 

Przypomnijmy -> głosowanie odbywać się będzie 4 października podczas lekcji. Harmonogram głosowania zostanie opublikowany wkrótce w osobnym ogłoszeniu UKW. 

17 LO Gdynia
Skip to content