PASJA i PRACA – pierwsze spotkanie ze studentem PJATK z cyklu współpracy

Miło nam zaprosić Państwa oraz uczniów Szkoły na spotkanie online ze studentem Wydziału Sztuki Nowych Mediów na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku. Tematem będzie poszukiwanie inspiracji w procesie projektowania graficznego. Szczególnie zachęcamy uczniów, którzy swoją przyszłość wiążą ze sztukami audiowizualnymi, designem czy marketingiem. Poniżej więcej informacji o wydarzeniu.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Dział Promocji PJATK Gdańsk – Partnera Szkoły

 

W najbliższy czwartek (4.02) odbędzie się pierwszy live z serii PasjaxPraca, gdzie rozmawiamy z naszymi studentami oraz absolwentami o łączeniu swoich pasji z karierą zawodową. Poprowadzi je Miłosz Kawaler student kierunku Grafika na Wydziale Sztuki Nowych Mediów w Gdańsku.

Tematem najbliższego spotkania będzie “Dlaczego nie warto szukać inspiracji w internecie?“. Poszukamy też odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Czy sięganie w pierwszej kolejności po inspiracje z Pinteresta, Behance, Driblla itd. pozwoli stworzyć autentyczny branding, trafioną koncepcję kreatywną lub dobrze dopasowane logo?
  • Gdzie można szukać inspiracji poza światem cyfrowym?
  • Do czego warto używać internetu i co pomaga w chwilach twórczej niemocy?

Będzie również możliwość zadawania własnych pytań. Zapraszamy wszystkich do udziału 4.02 godz. 18:00 na wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/255647726292260

Zachęcamy też do obserwowania naszego profilu, aby na bieżąco widzieć to, co dzieję się na PJATK Gdańsk: https://www.facebook.com/PjatkGdansk

Miłosz Kawaler o sobie: zajmuję się projektowaniem całościowych identyfikacji wizualnych, w których element autentyczności jest dla mnie bardzo istotny, ale i pomocny.
Oprócz prywatnych projektów oraz zleceń dla wielu wspaniałych klientów realizuję również wiele dużych przedsięwzięć z ekipą G58.
Cały czas staram się nie zwalniać tempa swojego samorozwoju, dlatego jestem również studentem PJATK Gdańsk

17 LO Gdynia
Skip to content