Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Ręcznej (chłopców)

         Reprezentacja naszego liceum uczestniczyła w dniach 24 (czwartek) i 28 (poniedziałek) listopada w Mistrzostwach Gdyni Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Ręcznej (chłopców). Zawody rozegrane zostały na Hali Sportowej VI LO w Gdyni, z udziałem 11 zgłoszonych do turnieju reprezentacji. Pierwszego dnia, wygraliśmy walkowerem z LO IX (3:0) i pokonaliśmy LO II (7:6), następny mecz z VI LO (6:8) przegraliśmy. Wyniki awansowaliśmy do grupy finałowej. Przekonaliśmy się, że pomimo zebrania naszej ekipy od podstaw, bazując na umiejętnościach z lekcji w-f, indywidualnych predyspozycjach i ustalonej strategii jesteśmy w stanie zbudować drużynę – która potrafi wygrywać.
W poniedziałek zmotywowani, wierząc w sukces rozpoczęliśmy mecz z reprezentacją X LO od prowadzenia (3:0), aby ostatecznie przegrać mecz jedną bramką (9:10) i zakończyć rozgrywki na 5 miejscu.
Niewątpliwie 5 miejsce w Gdyni > to dobry wynik, niemniej w roku następnym bogatsi o doświadczenie turniejowe oraz treningi postaramy się powalczyć o wyższą lokatę.

Pozdrawiamy kibicujące nam koleżanki i kolegów: (Michał – 1b, Mateusz, Piotr, Krzysztof, Szymon, Krzysiek, Bartek – 2a, Karol, Bartek, Konrad – 3a, Dawid – 3b, Konrad – 4e)

                                                                                                           opracował: Leszek Kaczorowsk

17 LO Gdynia
Skip to content