I Olimpiada Biznesu – Sukces uczniów VXII LO

Uczniowie klasy 3B LO wzięli udział w I Olimpiadzie Biznesu dla szkół średnich i zostali jej finalistami.

Olimpiada składała się z trzech etapów. Pierwszy polegał na rozwiązaniu testu udostępnionego uczniom w formie elektronicznej na dedykowanej platformie. W drugim etapie uczestnicy przygotowywali prace konkursowe na wybrane zagadnienie problemowe z obszaru biznesu. Trzeci i zarazem finałowy etap miał formę rozmowy z finalistami w zakresie dedykowanych tematów problemowych.

Czworo uczniów naszego liceum: Ola, Paulina, Marcel i Bartosz z sukcesem pokonali dwa pierwsze etapy i zostali finalistami I Olimpiady Biznesu dla szkół średnich. Podczas gali finałowej, która odbyła się 25 marca 2024 roku w budynku Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku, uczniowie w interesujący sposób zaprezentowali swoje prace i udzielili odpowiedzi na pytania komisji konkursowej.

Całej czwórce gratulujemy wspaniałych wyników. Jednak szczególne słowa uznania należą się Oli, która została laureatką i zdobyła drugie miejsce w I Olimpiadzie Biznesu.

Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia, w tym specjalne wyróżnienie otrzymał Marcel od jednej z jurorek, Pani menedżer firmy Design and Business sp. z o.o. w Gdyni.

17 LO Gdynia
Skip to content