Wycieczka uczniów klas 1A i 1B!

Relacja z wycieczki uczniów klas 1A i 1B!

🏔️Dzień 1: Uczniowie klas 1A i 1B rozpoczęli swoją niezapomnianą przygodę na Podhalu, gdzie od razu mogli zrelaksować się w urokliwych termach. To był wspaniały początek wycieczki!
🏔️Dzień 2: Pełni radości i entuzjazmu, uczniowie wjechali kolejką linowo-torową na Gubałówkę, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki. Następnie udali się na spacer na Butorowy Wierch, a potem zjechali wyciągiem krzesełkowym do Kościeliska. Przeszli również po słynnych Krupówkach.
🏔️Dzień 3: Niezwykły dzień pełen fascynujących doświadczeń! Uczniowie spotkali się na Palenicy Białczańskiej z przewodnikiem tatrzańskim, który wprowadził ich w tajniki turystyki górskiej. Następnie Doliną Rybiego Potoku wyruszyli na niezapomnianą wyprawę do Morskiego Oka.
🏔️Dzień 4:
Uczniowie klas 1A i 1B przejechali w Pieniny. Poznali mrożącą krew w żyłach historię ducha zamku w Niedzicy. Następnie głodni wrażeń udali się na zwiedzanie ruin zamku w Czorsztynie.
🏔️Dzień 5:
Ostatniego dnia wycieczki uczniowie podziwiali gród Kraka. Na początku poznali wzruszającą historię psa Dżoka, następnie legendę o Smoku Wawelskim. Przeszli Traktem Królewskim na Rynek Starego Miasta. Ich przygoda zakończyła się w Bazylice Mariackiej .
🏔️Opiekunowie: Pani Iwona Czerwińska-Dołhy, Pan Sebastian Ropel, Pani Sylwia Tomaszewska oraz Pani Margarita Tuczko.
 
17 LO Gdynia
Skip to content