17 LO Gdynia

Turniej piłkarski

W dniu 10.11.2022 odbył się turniej piłki nożnej klas I i II LO oraz III i IV LO. W turnieju klas III i IV udział wzięła również klasa IIA jako zwycięzca rozgrywek klas I i II. Poniżej przedstawiam składy zespołów, wyniki, klasyfikacje końcową oraz wyróżnienia dla króla strzelców, najlepszego zawodnika i bramkarza. Organizatorem turnieju był Karol Złonkiewicz.

Klasyfikacja końcowa klas I i II: 
I miejsce klasa II A 
II miejsce klasa I A 
III miejsce klasa I D 
IV miejsce klasa IC 

KRÓL STZRELCÓW: Jażdżdzewski Krzysztof- IIA 
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Gnabasik Oskar – IA 
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Winiarowski Krzysztof- IIA 

SKŁAD IA: 

  1. Karolak Jakub 
  2. Miszewski Oliwier 
  3. Kowalczyk Igor 
  4. Czechowski Adam 
  5. Gnabasik Oskar 
  6. Rokita Borys

SKŁAD IC: 

  1. Murawiński Piotr 
  2. Zięba Antoni 
  3. Zdybel Adam 
  4. Soczek Filip 
  5. Jabłczyński Borys 
  6. Bruggemann Maciej
  7. Jastrzebski Konrad 

SKŁAD ID: 

  1. Nieborski Mikołaj 
  2. Fifielski Bartosz 
  3. Bartel Franciszek 
  4. Fabiańczuk Kamil 
  5. Szczurek Maciej 
  6. Lackowski Maciej 
  7. Pacan Maciej gościnnie Beniuszys Sebastian – IB

SKŁAD II A: 

  1. Jażdżdzewski Krzysztof 
  2. Sewerynek Karol 
  3. Szafrański Mateusz 
  4. Daroszewski Szymon 
  5. Łazar Bartosz 
  6. Winiarowski Krzysztof 
  7. Kuberna Tymon 
  8. Szulc Krzysztof 

Klasyfikacja końcowa klas I i II: 

I miejsce klasa IV F 
II miejsce klasa III A 
III miejsce klasa II A 
IV miejsce klasa IVD 

KRÓL STZRELCÓW: Zębrzuski Dawid – IV F 
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Siłkowski Wiktor – IV F 
NAJLEPSZY BRAMKARZ: Jankowski Mikołaj – IV F 

SKŁAD IV F: 

  1. Zębrzuski Dawid  
  2. Szafrański Dominik  
  3. Górski Antoni 
  4. Siłkowski Wiktor  
  5. Jankowski Mikołaj 
  6. Kułakowski Sławomir
  7. Gajewski Kuba 

SKŁAD IV D: 

  1. Gasiński Jakub  
  2. Bartkowiak Oliwier  
  3. Mierzejewski Jakub 
  4. Knopik Oskar 
  5. Dyś Igor 
  6. Bladoszewski Szymon 
  7. Łańczuk Roch 
  8. Bajkiewicz Maciej
  9. Tsikhanau Mark 

SKŁAD III A: 

  1. Maciejewski Konrad 
  2. Fijołek Mateusz 
  3. Zmarzlik Leon 
  4. Zalewski Bartłomiej 
  5. Ogrodowicz Karol 
  6. Chyliński Iwo
  7. Pellowski Maciej 

SKŁAD II A: 

  1. Jażdżdzewski Krzysztof 
  2. Sewerynek Karol 
  3. Szafrański Mateusz 
  4. Daroszewski Szymon 
  5. Łazar Bartosz 
  6. Winiarowski Krzysztof 
  7. Kuberna Tymon 
  8. Szulc Krzysztof 
17 LO Gdynia
Skip to content