Skills Poland 2022

Już 23 listopada 2022 roku w Amber Expo w Gdańsku odbędzie się 2 edycja największych zawodów branżowych w Polsce. Do rywalizacji staną zawodnicy, którzy walczyć będą o miano najlepszego młodego specjalisty w kraju. Laureaci uzyskają także możliwość reprezentowania Polski podczas EuroSkills 2023, czyli europejskich igrzysk umiejętności, których pierwszy raz w historii gospodarzem będzie Polska.

SkillsPoland to jednak nie tylko rywalizacja w poszczególnych branżach, ale wiele atrakcji dla wszystkich, którzy od 23 do 25 listopada odwiedzą gdańskie AMBER EXPO – debaty eksperckie, spotkania,  stoiska szkół branżowych i uczelni technicznych, konkursy z nagrodami a także prezentacje czołowych firm, podczas których samemu będzie można spróbować swoich umiejętności.

SkillsPoland nie tylko edukuje, ale wzbogaca i rozwija kwalifikacje młodych osób stawiających pierwsze kroki na rynku pracy, to szansa na promowanie zawodu i dotarcie do dużego gremium odbiorców, w tym do potencjalnych pracowników.

Zapraszamy do rejestracji – Poznaj możliwości rozwoju oraz korzyści dla szkół. Zarejestruj się oraz powiedz innym o wydarzeniu.Możesz zarejestrować się indywidualnie lub jako grupa zorganizowanych wtedy należy dołączyć listę zawierającą imię i nazwisko każdego członka grupy. Rejestracja –  https://widz.gcb.visitgdansk.com/rejestracja.qbpage

Więcej informacji:

https://worldskillspoland.org.pl/wydarzenia/skillspoland-2022/

17 LO Gdynia
Skip to content