Pomorskie Eliminacje w turnieju Maszyn Wodnych – drużyna XVII LO zdobywa 5. miejsce

27 listopada 2023 roku trzech niezwykle utalentowanych uczniów naszej szkoły, w składzie: Andrzej Grodź (1B) jako kapitan, wspierany przez Mateusza Mróz (1B) i Kacpra Łepkowskiego (1C), stanęło do rywalizacji w trudnych eliminacjach do turnieju Maszyn Wodnych, którego zgłoszenie do udziału wysłał Pan Szymon Soboczyński.

Pomorskie eliminacje były prawdziwą przygodą – dwie rundy z udziałem około 30 drużyn, a tylko 6 miało zaszczyt stoczyć walkę w drugiej fazie. Nasza ekipa, pełna determinacji i pasji, nie tylko stanęła do obu wyzwań, ale także osiągnęła fenomenalny wynik 5.88, który uplasował ich na znakomitej 5. pozycji!

Jest to dowód na zaangażowanie naszych uczniów i ich zdolności do pracy zespołowej. Ich wysiłek, determinacja i wspólna praca przyczyniły się do osiągnięcia tego fantastycznego rezultatu.

Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć naszych uczniów i cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego konkursu. Gratulujemy im serdecznie i życzymy kolejnych pasjonujących wyzwań, które przyniosą im jeszcze więcej sukcesów!

17 LO Gdynia
Skip to content