Plany samorządu na marzec 2022

Samorząd Uczniowski 17LO przesyła harmonogram wydarzeń na marzec:

  • W środę spotkamy się na Radzie Samorządów Klasowych. Spotkanie odbędzie się o godz. 11:30 stacjonarnie w sali A223, a online pod adresem: Kliknij tutaj (hybrydowo)
  • 8 marca to Wasz dzień drogie Panie! Już szykujemy coś specjalnego!
  • W czwartek, 10 marca odrabiamy zaległe spotkanie w ramach Szkoły Umiejętności. Na przegląd wiadomości z zakresu podstaw social mediów w formie warsztatowe zaprasza Krzysiek Kołodziej!
  • 18 marca rozruszamy kości na przerwach podczas Just Dance’owego Piątku (vol.2)
  • W ramach solidarności z obchodami Światowego Dnia Zespołu Downa zapraszamy 21 marca do założenia kolorowych, a najlepiej dwóch różnych skarpetek. Dzień ten będzie także dobrą okazją do rozmowy na temat odmienności, niepełnosprawności, tolerancji i akceptacji.
  • I na samym końcu nasz Siedemnastkowy grande finale w postaci długo wyczekiwanej, kolejnej edycji Masterchef of Siedemnastka! Wyjątkowego konkursu kulinarnego, w którym będziecie mieli okazję zmierzyć się w parach pod okiem kulinarnych autorytetów ogólnopolskiej sławy. Więcej informacji w drugiej połowie miesiąca!

Powyższe daty są jedynie orientacyjne, dlatego zapraszamy do aktywnego śledzenia SU na social mediach (@su17logdynia) po więcej szczegółów.

Jeżeli chcesz pomóc przy organizacji któregoś z nadchodzących wydarzeń zapraszamy do przejrzenia dokumenty deklaracji do pomocy:  Kliknij tutaj

17 LO Gdynia
Skip to content