Aktualności od SU na grudzień

Samorząd Uczniowski XVII LO przesyła podsumowanie najważniejszych akcji i wydarzeń na kolejne dni!

WOŚP 2022

Wiczlino gra z Orkiestrą już 3 rok z rzędu! 30 stycznia sztab ZSO8 ponownie rozpocznie funkcjonowanie, ale nie obejdzie się bez pomocy naszej społeczności! Na zgłoszenia dzielnych wolontariuszy, którzy wyruszą z sztabowymi puszkami czekamy tylko do 10 grudnia pod linkiem do formularza rekrutacji: https://forms.office.com/r/vVGmP8vbnk?fbclid=IwAR0JAszl9PcvW-0ek3t8_9-m_PzXVFk9WdfLe0PirLxxmlAr0lGwzY6WU2Q

SZLACHETNA PACZKA

W liceum artykuły w ramach Szlachetnej Paczki 2021 zbieramy do 6 grudnia
Punkt zbiórki to specjalnie oznaczone miejsce na parterze budynku B.W tym roku zbieramy żywność oraz środki chemiczne dla Pana Roberta z rodziną z rejonu Gdynia – Śródmieście. Historię rodziny przeczytacie tutaj: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/62019/1664?context=family_choosen, a listę potrzebnych artykułów znajdziecie u gospodarzy klas, na Facebooku Samorządu Uczniowskiego (@su17logdynia) oraz na tablicy ogłoszeń na parterze budynku B!

MIKOŁAJKI - już w najbliższy poniedziałek!

Już 6 grudnia w godz. 10:35 – 12:35 Siedemnastkę opanuje istne świąteczne szaleństwo! 

Przygotowaliśmy dla Was ponad 10 stanowisk warsztatowych i zadaniowych w ramach drużynowej gry obiegowej, w której wyłonimy najlepszych pomocników św. Mikołaja!
“Listy do M”, “Pakuj się kto może” i “Kto nie śpiewa ten nie pije kompotu” to tylko część z konkurencji, w których zmierzycie się międzyklasowo! 
 
Ponadto, nie mogło zabraknąć występów na żywo naszych utalentowanych uczniów, ciepłego kakao i herbatki oraz klimatycznej muzyki świątecznej prosto z playlisty przygotowanej z sercem przez zespół szkolnego radiowęzła WiczlinoFM!

Całe wydarzenie poprowadzi Wasze ulubione szkolne duo – Mela Łęgowska & Krzysiek Kołodziej!

 

Każda z klas proszona jest o przyniesienie wyznaczonych materiałów, które będą używane podczas zabaw / warsztatów mikołajkowych – lista znajduje się u gospodarzy klas oraz Wychowawców. Czas na ich dostarczenie na parter budynku B macie tylko do tego piątku!

Przypominamy także o przyniesieniu materiałów do udekorowania swojej sali (to jedno z zadań, które otrzymacie do wykonania we własnym zakresie) oraz udekorowaniu swojej szafki szkolnej w ramach konkursu – warto walczyć o bardzo atrakcyjne nagrody!

17 LO Gdynia
Skip to content