30 FINAŁ WOŚP

Już w najbliższą niedzielę (30.01.2022) sztab Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni – Microsoft Showcase School wystartuje i zagra po raz kolejny wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W tym roku gramy w celu zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci!

W godz. 9:00 – 15:00 wypatrujcie wolontariuszy naszego sztabu na mieście i ulicach całego Chwarzna-Wiczlina! To uśmiechnięci uczniowie naszej szkoły wyposażeni w identyfikatory, serduszka oraz co najważniejsze – puszki, do których zbierać będą datki!

W godzinach działania sztabu, w białym budynku ZSO8 przy ul. Wiczlińskiej 50A funkcjonować będzie specjalne stanowisko Fundacji DKMS. To wyjątkowa szansa, aby zrejestrować się do bazy dawców szpiku lub dopytać o jej szczegóły!

Lokalizacje naszych puszek sztabowych/stacjonarnych:

  • Sklep “Diamante” – Chwaszczyńska 2/2 (zbiera aż do dnia finału!)
  • Keller o. Północ – ul. Azymutalna 11 (zbiera do 29 stycznia!)
  • Gabinet kosmetyczny” Monika Bury” – Wielkopolska 28 (zbiera aż do dnia finału!)
  • Biały budynek ZSO8 – Wiczlińska 50a (zbiera wyłącznie w dniu finału!)

Bądźcie z nami!

Już od 3 lat aktywnie gramy na rzecz Fundacji wraz z uczniami, rodzicami i przyjaciółmi szkoły oraz całą społecznością dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Co roku w nasze działania zaangażowanych jest grupa wspaniałych wolontariuszy, a atrakcje odbywające się w budynku szkoły integrują społeczność całej dzielnicy i cieszą się ogromną popularnością. 

Aktualne informacje dot. Sztabu ZSO8 znajdą Państwo w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/4xjf47klP

Bezpośredni kontakt ze sztabem:

SZTAB / sztabwosp@zso8gdynia.pl 

🍕Każda nowo zarejestrowana osoba w bazie dawców szpiku na stanowisku Fundacji DKMS prowadzonym przez naszą ambasadorkę – p. Justynę Gudel podczas 30. Finału WOŚP w sztabie ZSO8 otrzyma pizzę z oferty Bar & Bistro Lemon Express zupełnie za darmo!

17 LO Gdynia
Skip to content