Gimnazjaliści! – Dzień Nauki już w piątek

Share on facebook
Share on email

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów do uczestnictwa w Dniu Nauki, który odbędzie się w piątek, 25 maja. Na szkolnych przerwach będzie można wziąć udział między innymi w quizie „Od Galileusza do współczesności” lub w quizie „Idiomy angielskie w kodach QR”, sprawdzić swoją wiedzę o krajach UK, jak również uczestniczyć w grze „W poszukiwaniu sprawiedliwości”. Wydarzeniu będą towarzyszyć wystawy plakatów, wierszy i piosenek. Na 5 i 6 godzinie lekcyjnej odbędą się warsztaty dla wszystkich uczniów. Każdy wybiera jeden z 15 warsztatów i zapisuje się na niego online (link tutaj>>). Wszystkie osoby, które nie zapiszą się na warsztat do czwartku do godz. 18.00 zostaną automatycznie przypisane do wolnych miejsc. Nie czekajcie więc i wybierzcie sami!

Warsztaty do wyboru:

1. Zarządzanie sobą w czasie – Okno Yohari i Macierz Eisenhowera – pani Anna Matłosz i pani Katarzyna Rynkiewicz) (sala 4)

2. Gra planszowa (dużego formatu) ” Misja zdrowie” – pani Agnieszka Ławicka (mała sala gimnastyczna)

3. Profilaktyka zdrowia z elementami udzielania pierwszej pomocy – pani Danuta Sompolińska, pani Katarzyna Wawro i pan Leszek Kaczorowski (duża sala gimnastyczna)

4. Orkiestra bez instrumentów – pan Rafał Kowal (aula)

5. Królowa nauk po polsku – pani Ewelina Sołdan i pani Iwona Czerwińska-Dołhy (sala 5)

6. Matematyka inna niż w szkole – pani Krystyna Stateczna i pani Katarzyna Szymańska (sala 7)

7. J.polski, plastyka, muzyka. Prezentacja „Zabawy dorosłych” – pani Dorota Brylska- Ziółtkowska i pani Rita Tuczko (sala 6)

8. Sleeveface w bibliotece szkolnej, czyli warsztaty fotograficzne z książką w roli głównej – pani Hanna Wiśniewska i pani Aldona Zmuda-Trzebiatowska (biblioteka)

9. Art. And English – pani Edyta Żuk i pani Anna Klein (sala 12)

10. Symulacja rozprawy sądowej – pani Barbara Kamińska (sala 13)

11. Naukowo po Gdyni (Gra miejska) -pani Katarzyna Hołownia i pani Agnieszka Kunikowska (w terenie, spotkanie przy portierni)

12. Nauka przez wszystkie zmysły- pani Małgorzata Lesisz (sala 26)

13. Z muralem za pan brat – Barbara El (sala 28)

14. Obszary polarne ekspres/Bezpieczny smartfon- pani Iwona Peplińska (sala 17)

15. Magiczna wstęga Möbiusa – pan Sebastian Janczy i uczniowie liceum (sala 9)

17 LO Gdynia
Skip to content