Zaproszenie dla wszystkich Rodziców, Nauczycieli oraz Uczniów klas licealnych

Share on facebook
Share on email

Jeśli edukacja jest dla Państwa ważna, to w najbliższy czwartek 22 lutego w godzinach 16.00-17.30 nie może Państwa zabraknąć na spotkaniu z Panem Profesorem Lechem Mankiewiczem, Dyrektorem Centrum Fizyki Teoretycznej Polskiej Akademii Nauk i propagatorem Khan Academy w Polsce. 

Pan Profesor przyjeżdża do Gdyni specjalnie na spotkanie ze społecznością 17 LO w Gdyni, by opowiedzieć o „Cyfrowej rewolucji w edukacji – i dlaczego nie możemy przegapić tej szansy” i zaprosić Państwa do dyskusji.

Licealiści – skorzystajcie ze spotkania ze światowej klasy ekspertem, który może się podzielić z Wami swoim doświadczeniem i zainspirować do nauki i działania. 

Zależy nam na tym, by Rodzice włączali się w życie szkoły nie tylko poprzez udział w zebraniach czy konsultacjach, ale również w wydarzeniach naukowych i dyskusji o roli edukacji. W naszej pracy ważna jest Państwa obecność jako partnerów nas – nauczycieli. 

Link do rejestracji! – kliknij

Lech Mankiewicz to polski astronom i fizyk, popularyzator nauk przyrodniczych. W roku 2011 został wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Astronomiczne medalem im. Włodzimierza Zonna za wyjątkowy wkład w upowszechnianie wiedzy astronomicznej oraz umożliwienie uczniom i nauczycielom polskich szkół prowadzenie własnych regularnych obserwacji astronomicznych w ramach programu „Hands-On Universe”. Znany ze swojego bezkompromisowego i interdyscyplinarnego podejścia do popularyzacji astronomii i innych dziedzin nauki. Od 2001 związany z Centrum Fizyki Teoretycznej PAN w Warszawie, a od 2007 jest dyrektorem tej placówki. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował w Centrum Astronomicznym im. Mikołaja Kopernika PAN.Polski koordynator programu EU-HOU (Hands-On Universe, Europe), aktywny w Khan Academy. (Wikipedia)

https://www.tvn24.pl/inny-punkt-widzenia,37,m/lech-mankiewicz,276217.html

 

 

 

17 LO Gdynia
Skip to content