Zawody rozegrane zostały dnia 16 grudnia 2019 r. na auli ZSCHiE w Gdyni ul. Sambora 48. Nasza szkoła uczestniczyła w tej formule rywalizacji po raz pierwszy, ale dzięki zaangażowaniu Jerzego, ucznia klasy trzeciej, udało nam się zebrać sześcioosobową reprezentację ( ostatecznie w zawodach wystartowało pięciu uczniów: Paulina, Jakub, Jakub, Wiktor i Jerzy). Opiekunem grupy był p. Leszek Kaczorowski.

W profesjonalnie przygotowanym i przeprowadzonym turnieju obowiązywały ścisłe reguły i kategorie wagowe, zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Poziom zawodów był wysoki, a  konkurencja bardzo duża, gdyż startowały reprezentacje aż czternastu szkół gdyńskich. Zawody przyniosły nam oprócz dobrych emocji i sportowych przeżyć także dwa indywidualne sukcesy w kategoriach indywidualnych:

W kategorii do 55 kg  3 miejsce zajęła Paulina z pierwszej klasy oraz w kategorii powyżej 86 kg  2 miejsce zajął Jerzy.