Podgląd obrazu

Społeczność XVII Liceum Ogólnokształcącego prowadzi własny radiowęzeł funkcjonujący na co dzień pod nazwą WiczlinoFM, która jest efektem przeprowadzonego wśród uczniów konkursu.

W bieżącym roku szkolnym (2020/21) z szkolnego radiowęzła nadają dla Was:

  • Dominik Dzieciuch, Maciej Pellowski i Kacper Wołoszyk (IA)
  • Kinga Gajewska, Szymon Zalewski i Maciej Łepek (IB)
  • Konrad Siewierski i Mikołaj Chabowski (IIA)
  • Maja Kryjer i Grzegorz Petryna (IIB)
  • Zofia Zdybel i Iza Beczek (IIIB)

Osobami koordynującymi pracę radiowęzła od strony Samorządu Uczniowskiego są:

· Kuba Gajewski i Łukasz Włodarczyk (IIF)

Lepszej komunikacji ze szkolną społecznością służy profil WiczlinoFM na Instagramie (@wiczlinofm). Tam codziennie znajdziecie spis piosenek, które leciały danego dnia w szkolnym radiowęźle, dedykowane playlisty oraz bieżące informacje z życia radia. To również idealne miejsce, aby zgłaszać swoje pomysły i propozycje utworów – w końcu gramy dla nas wszystkich!

Nasz szkolny radiowęzeł to nie tylko dobra muzyka podczas przerw w lekcjach – dzięki WiczlinoFM mamy możliwość nadawania ważnych komunikatów, prowadzenia interesujących podcastów i wciągających audycji oraz wykorzystywania tego narzędzia do lepszej organizacji wielu wydarzeń szkolnych (takich jak na przykład wieczory filmowe) i dzielnicowych (dla przykładu; podczas Finału WOŚP).

Rekrutacja do WiczlinoFM odbywa się co roku, kilka tygodni po rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Zapraszamy serdecznie do śledzenia komunikatów na social mediach radiowęzła i Samorządu Uczniowskiego lub do kontaktu: wiczlinofm@zso8gdynia.pl

Do usłyszenia!

Skip to content