Ważne informacje dla Rodziców i Opiekunów

Share on facebook
Share on email

Szanowni Państwo!

Staramy się tworzyć środowisko sprzyjające jak najlepszemu rozwojowi wiedzy, umiejętności i postaw  naszych uczniów. W tym pełnym wyzwań procesie bardzo ważny jest dla nas Państwa głos, dlatego serdecznie dziękuję za wszystkie uwagi i  propozycje zgłaszane na bieżąco poprzez Wychowawców, e-mailowo, a także w indywidualnych rozmowach. Dzięki nim możemy wspólnie budować jeszcze lepszą szkołę.

Pragnę  Państwa poinformować także  o kilku kwestiach:

  • wczoraj za pośrednictwem Prezydium Rady Rodziców przesłałam zaproszenie dla przedstawicieli wszystkich klas (Rady Rodziców) na spotkanie dotyczące pracy szkoły, a także zaplanowania wspólnego przedsięwzięcia – 25 stycznia 2018 r.  na godzinę 17.00 w sali nr 07. Liczę na Państwa obecność!
  • dzisiaj za pośrednictwem Wychowawców przesłałam Państwu list w odpowiedzi na zgłaszane przez Państwa problemy, powinni go Państwo wkrótce otrzymać.

Pragnę także przypomnieć, że zbliża się koniec I semestru nauki, warto na bieżąco śledzić osiągnięcia dzieci i być w kontakcie z Nauczycielami. 25 stycznia spotkamy się na zebraniach, które zorganizowane będą tuż po klasyfikacyjnym posiedzeniu rady pedagogicznej. Przypominam, że zgodnie z przepisami można się odwołać jedynie od trybu wystawienia oceny.

Z wyrazami szacunku,

Oktawia Gorzeńska

dyrektor szkoły

 

17 LO Gdynia
Skip to content