17 LO Gdynia

Trwają zamówienia na
bluzy szkolne!

Swoje tegoroczne zamówienie
złożysz jeszcze przez:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Samorząd Uczniowski w XVII LO to przede wszystkim zgrany zespół dobrych znajomych i osób czerpiących niesamowitą frajdę z działania i spędzania razem czasu! 

Do tej pory, wspólnie udało nam się przeprowadzić wiele akcji oraz wydarzeń tematycznych i już nie raz udowodniliśmy, że m. in. przy współpracy z naszą Kadrą oraz Dyrekcją Siedemnastki jesteśmy w stanie przeprowadzić wydarzenia na skalę tak dużą, jak dzielnicowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czy zbiórka Szlachetnej Paczki. Nasz głos jest na co dzień słyszalny w szkole, a uczniowie mają realny wpływ na to, co dzieje się w budynku Siedemnastki nie tylko podczas jednej konkretnej akcji, ale w ciągu całego roku szkolnego! 

Wszyscy razem tworzymy nasz samorząd, więc zapraszamy serdecznie i Ciebie do współpracy oraz aktywnego angażowania się w nasze działania!

Wartości i kultura działania
w naszym samorządzie

Dobre relacje i komunikacja to podstawa! Dużo pracujemy ale nie zapominamy o tym co najważniejsze - byciu sobą! Wszyscy tutaj jesteśmy dla siebie dobrymi znajomymi i przyjaciółmi!

Od siebie uczymy się najwięcej. Każdy z nas jest wyjątkowy i ma umiejętności, którymi dzieli się z zespołem. W naszej ekipie po prostu nie ma ani jednej osoby, która po roku działania w SU nie nauczyłaby się czegoś nowego!

Dużo tworzymy, zarówno od podstaw jak i kontynuujemy tradycje stworzone przez poprzednie roczniki. Żaden pomysł nie jest zły i nie przeminie z wiatrem!

To wyjątkowe uczucie osiągnięcia zamierzonego celu poprzez pełne zaangażowanie w proces tworzenia wydarzenia, akcji czy event'u. Wiąże się z silną koncentracją oraz produktywnym procesem kreatywnym. Umożliwiamy to, udostępniając każdemu przestrzeń do działania.

konstruktywna krytyka jest podstawą każdej pracy zespołowej, a nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Samo zaangażowanie się w nasze działania to krok, który wymaga odwagi. Doceniamy to, dlatego staramy się wspierać i pomagać każdemu od samego początku przygody w SU.

Każdy, nawet najmniejszy projekt wymaga siły i pełnego żołądka! A po procesie kreatywnym czas na regenerację jest wręcz obowiązkowy! Przerwa na kawę i ciastko to nieodłączny element naszej pracy. 

Każde nasze działanie jest dokładnie koordynowane i zaplanowane - wszyscy zawsze wiedzą co i jak mają robić. Pomagają nam w tym odprawy i szkolenia. Dużo prościej jest też, gdy od razu wiesz do kogo możesz zgłosić się z jakimkolwiek problemem. U nas nigdy nie ma mowy o wrzuceniu kogokolwiek na głęboką wodę!

Zespół przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego
XVII Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni w roku szkolnym 2022/23:

Opiekunkami Samorządu Uczniowskiego są
Pani Marzena Cichosz

(cichosz.marzena@zso8gdynia.pl)

oraz
Pani Joanna Szynal-Gajewska

(szynal-gajewska.joanna@zso8gdynia.pl)

Rzecznikiem Praw Ucznia w XVII LO jest
Pani Sylwia Tomaszewska
(tomaszewska.sylwia@zso8gdynia.pl)

Wicedyrektor ds. SU i klas LO jest
Pani Dorota Gorzejewska (gorzejewska.dorota@zso8gdynia.pl)

📲 Online znajdziesz nas na:

Fotografie / zdjęcia:

Maja Stoszek

Oświetlenie oraz nagłośnienie:

Dominik Dzieciuch, Kuba Gajewski

Lektorka:

Hanna Jurczuk

Social media:

Karolina Jażdżewska oraz Ola Górska

Zespół wsparcia technicznego i IT: 

Iwo Laskowski, Marcin Bieliński, Wiktor Konkol oraz Mateusz Guzek

Realizacja materiałów wideo:

Mateusz Rakowski oraz Wiktor Jędrzejczak

Regulamin oraz Ordynacja Wyborcza do SU:

Harmonogram działań na rok szkolny 2022/23:

Wirtualna skrzynka pomysłów SU
(czynna przez cały rok szkolny):

Materiały identyfikacyjne SU (logotyp)
oraz wybrane zdjęcia z flagowych wydarzeń:

Zaloguj się szkolnym kontem mailowym
i dołącz do nas przy organizacji zbliżających się wydarzeń!
To proste - wystarczy się wpisać!

To wyjątkowe forum młodych z Gdyni, gdzie co roku w formie warsztatowej i wykładowej wymieniamy się inspiracjami do działania samorządów uczniowskich szkół ponadpodstawowych!


NASZE OSTATNIE WYDARZENIA:

Podcast, który działa!
28paź

Podcast, który działa!

Szkolny radiowęzeł WiczlinoFM zaprasza na autorki program podcastowy. Co środę o 11:30 na szkolnych korytarzach oraz platformach streamingowych!

Przypominamy: odzież szkolna 2022/23
19paź

Przypominamy: odzież szkolna 2022/23

Samorząd Uczniowski rusza z tegoroczną akcją zamówień na odzież szkolną i zaprasza do zapoznania się z ofertą na bluzy, koszulki oraz akcesoria z motywem Siedemnastki…

Odzież szkolna 2022/23
09paź

Odzież szkolna 2022/23

Samorząd Uczniowski rusza z tegoroczną akcją zamówień na odzież szkolną i zaprasza do zapoznania się z ofertą na bluzy, koszulki oraz akcesoria z motywem Siedemnastki…

Wyniki wyborów do SU na rok szkolny 2022/23
05paź

Wyniki wyborów do SU na rok…

Uczniowska Komisja Wyborcza przedstawia wyniki wyborów na Przewodniczącego/ą i opiekuna Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia na rok szkolny 2022/23!

Za nami debata kandydatów na Przewodniczącego/ą SU 2022/23!
03paź

Za nami debata kandydatów na Przewodniczącego/ą…

W poniedziałek o godz. 9:40 odbyła się debata przedwyborcza kandydatów zgłoszonych do wyborów na stanowisko Przewodniczącego/ej Samorządu Uczniowskiego XVII LO na rok szkolny 2022/23!

Wybory do SU 2022/23 – informacje od UKW
27wrz

Wybory do SU 2022/23 – informacje…

Uczniowska Komisja Wyborcza publikuje najnowsze aktualizacje ws. nadchodzących wyborów do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/23 - kliknij i przeczytaj o szczegółach!

17 LO Gdynia
Skip to content