Pani Anna Klein na konferencji w Dublinie

Share on facebook
Share on email

W dniach od 9 do 11 maja 2019 roku odbyła się pierwsza międzynarodowa konferencja w Dublinie dla wyróżnionych nauczycieli, których placówka zdobyła tytuł „Szkoła eTwinning’’.
Uczestniczyło w niej 250 przedstawicieli szkół europejskich, w tym 11-osobowa reprezentacja z Polski. Miałam zaszczyt reprezentować naszą szkołę i spędzić trzy intensywne dni w stolicy Dublina.
Uczestniczyłam w warsztatach poświęconych roli jaką pełnią uczniowie – inicjatorzy zmian w programie e-Twinning  oraz bezpieczeństwu  w sieci- e-safety.
Podczas warsztatu prowadzonego przez Rute Baptista dyskutowaliśmy, jak jeszcze intensywniej włączać uczniów- Agentów Globalnej Zmiany w życie społeczności szkolnej, jak promować ideę e-Twinning i przekonać nowe środowiska do korzyści z programu.
Podczas warsztatów prowadzonych przez ambasadorów programu uczyliśmy się, jak tworzyć zadania angażujące uczniów na różnych płaszczyznach, wykorzystywać nowoczesne metody nauczania, tworzyć przyjazne środowisko szkolne otwarte na różne poziomy umiejętności i kultury.
Był to czas niesamowitych wrażeń. Nowe znajomości, pomysły i zdobyte informacje pozwolą  nam jeszcze bardziej rozszerzyć możliwości edukacyjne  i szerzyć  korzyści płynące z uczestnictwa w programie e-twinning.

Anna Klein

17 LO Gdynia
Skip to content