Lepszej komunikacji ze społecznością szkoły służą e-maile służbowe. Przypominamy, że w naszej szkole dobrym zwyczajem jest komunikowanie się  bezpośrednio z nauczycielem lub wychowawcą, by rozwiązać problem, czy uzyskać informację. Dyrektor szkoły jest ostatnim ogniwem łańcucha, w sytuacji, gdy wszystkie pozostałe elementy zawiodły 🙂 

Witold Chudyszewicz – p. o. dyrektora – wychowanie fizyczne, Microsoft Innovative Educator Expert  

Dorota Brylska- Ziółtkowska  –  wicedyrektor ds. klas 4 – 8 SP,  ds. dydaktycznych, język polski, koordynatorka Szkoły Otwartej,  Microsoft Innovative Educator Expert 

Dorota Gorzejewska – wicedyrektor ds. klas LO,  SU i projektów międzynarodowych, język niemiecki, kooordynatorka obszaru języków obcych w Szkole Ćwiczeń, Microsoft Innovative Educator Expert 

Joanna Szymańska – wicedyrektor ds. klas 0 – 3 SP,  współpracy z rodzicami i wydarzeń szkolnych, Microsoft Innovative Educator Expert 

Aldona Zmuda-Trzebiatowska – wicedyrektor ds. organizacyjnych, język polski

 

kontakt z dyrekcją – sekretariat@17logdynia.pl

 

Anna Arndt – wychowanie fizyczne, Microsoft Innovative Educator Expert  – arndt.anna@zso8gdynia.pl 

Małgorzata Brodecka – biologia, koordynatorka obszaru przedmiotów przyrodniczych w Szkole Ćwiczeń, Microsoft Innovative Educator Expert  – brodecka.malgorzata@zso8gdynia.pl 

Iwona Czerwińska-Dołhy – język polski – czerwinska-dolhy.iwona@zso8gdynia.pl

Justyna Gudel – język niemiecki, ambasadorka DKMS – gudel.justyna@zso8gdynia.pl

Iwona Hibner – język angielski – hibner.iwona@zso8gdynia.pl

Katarzyna Hołownia – język angielski – holownia.katarzyna@zso8gdynia.pl

Piotr Jóźwiak – historia, historia i społeczeństwo, WOS – jozwiak.piotr@zso8gdynia.pl

Marzenna Jurek-Turska – historia, wos – jurek-turska.marzenna@zso8gdynia.pl

Leszek Kaczorowski – wychowanie fizyczne, edb  – kaczorowski.leszek@zso8gdynia.pl

Barbara Kamińska – wos, wdż – kaminska.barbara@zso8gdynia.pl

Anna Klein – język angielski, Microsoft Innovative Educator Expert  – klein.anna@zso8gdynia.pl

Małgorzata Lesisz – język francuski, historia, historia i społeczeństwo,  rzecznik praw ucznia, Microsoft Innovative Educator Expert lesisz.malgorzata@zso8gdynia.pl

Anna Leszczyńska – język angielski, etyka, Microsoft Innovative Educator Expert – leszczynska.anna@zso8gdynia.pl

Anna Matłosz – pedagog,  – matlosz.anna@zso8gdynia.pl

Katarzyna Niewęgłowska- Wawro – wychowanie fizyczne – nieweglowska-wawro.katarzyna@zso8gdynia.pl

Izabella Niklewska – język angielski, Microsoft Innovative Educator Expert  – niklewska.izabella@zso8gdynia.pl

Tomasz Ogrodnik – matematyka, Microsoft Innovative Educator Expert ogrodnik.tomasz@zso8gdynia.pl 

Sebastian Ropel – geografia, Microsoft Innovative Educator Expert ropel.sebastian@zso8gdynia.pl

Iwona Różańska – matematyka – rozanska.iwona@zso8gdynia.pl

Katarzyna Rynkiewicz – psycholog – rynkiewicz.katarzyna@zso8gdynia.pl

Agnieszka Sadaj – język angielski – sadaj.agnieszka@zso8gdynia.pl

Ewelina Sołdan – matematyka, infomatyka, koordynatorka obszaró matematyki i informatyki w Szkole Ćwiczeń,  Microsoft Innovative Educator Expert – soldan.ewelina@zso8gdynia.pl

Iwona Sowińska – język polski, wok – sowinska.iwona@zso8gdynia.pl

Jowita Staszczuk – język polski – staszczuk.jowita@zso8gdynia.pl

Katarzyna Szymańska – nauczyciel wspomagający, Microsoft Innovative Educator Expert – szymanska.katarzyna@zso8gdynia.pl

Sylwia Tomaszewska – chemia, przedsiębiorczość – tomaszewska.sylwia@zso8gdynia.pl

Ewa Wernikowska- Narloch – fizyka – wernikowska-narloch.ewa@zso8gdynia.pl

Hanna Wiśniewska – biblioteka – wisniewska.hanna@zso8gdynia 

Edyta Żuk – WF – zuk.edyta@zso8gdynia.pl