Lepszej komunikacji ze społecznością szkoły służą e-maile służbowe. Przypominamy, że w naszej szkole dobrym zwyczajem jest komunikowanie się  bezpośrednio z nauczycielem lub wychowawcą, by rozwiązać problem, czy uzyskać informację. Dyrektor szkoły jest ostatnim ogniwem łańcucha, w sytuacji, gdy wszystkie pozostałe elementy zawiodły 🙂 

Oktawia Gorzeńska – dyrektor, wiedza o kulturze, zajęcia artystyczne, Microsoft Innovative Educator Expert- gorzenska.oktawia@17logdynia.pl

Witold Chudyszewicz – wicedyrektor, wychowanie fizyczne – chudyszewicz.witold@17logdynia.pl

Anna Arndt – wychowanie fizyczne – arndt.anna@17logdynia.pl

Ewa Białas – wychowanie fizyczne – bialas.ewa@17logdynia.pl

Małgorzata Brodecka – biologia – brodecka.malgorzata@17logdynia.pl

Dorota Brylska- Ziółtkowska  – język polski – brylska-zioltkowska.dorota@17logdynia.pl

Tadeusz Bury – informatyka – bury.tadeusz@17logdynia.pl

Bogumiła Cempa – język niemiecki – cempa.bogumila@17logdynia.pl

Iwona Czerwińska-Dołhy – język polski – czerwinska-dolhy.iwona@17logdynia.pl

Marcin Czerwiński – edb – czerwinski.marcin@17logdynia.pl

Danuta Chojnacka – matematyka – chojnacka.danuta@17logdynia.pl

Wojciech Dobke – geografia, podstawy przedsiębiorczości – dobke.wojciech@17logdynia.pl

Dorota Gorzejewska – język niemiecki, Microsoft Innovative Educator Expert – gorzejewska.dorota@17logdynia.pl

Anna Hetmańczyk – plastyka, informatyka, zajęcia techniczne – hetmanczyk.anna@17logdynia.pl

Katarzyna Hołownia – język angielski – holownia.katarzyna@17logdynia.pl

Sebastian Janczy – matematyka – janczy.sebastian@17logdynia.pl

Bożena Janiecbozena.janiec@17logdynia.pl

Marzenna Jurek-Turska – historia, wos – jurek-turska.marzenna@17logdynia.pl

Leszek Kaczorowski – wychowanie fizyczne -kaczorowski.leszek@17logdynia.pl

Hanna Kalisz – język angielski – kalisz.hanna@17logdynia.pl

Barbara Kamińska – wos, wdż – kaminska.barbara@17logdynia.pl

Anna Klein – język angielski – klein.anna@17logdynia.pl

Zofia Kolasa – chemia – kolasa.zofia@17logdynia.pl

Agnieszka Kunikowska – język polski – kunikowska.agnieszka@17logdynia.pl

Małgorzata Lesisz – język francuski, rzecznik praw ucznia – lesisz.malgorzata@17logdynia.pl

Anna Leszczyńska – język angielski, etyka – leszczynska.anna@17logdynia.pl

Lucyna Lipińska – język angielski – lipinska.lucyna@17logdynia.pl

Beata Łata – matematyka – lata.beata@17logdynia.pl

Agnieszka Ławicka – wychowanie fizyczne – lawicka.agnieszka@17logdynia.pl

Anna Matłosz – pedagog, opiekun Samorządu Uczniowskiego  – matlosz.anna@17logdynia.pl

Irena Musialik – historia – musialik.irena@17logdynia.pl

Katarzyna Niewęgłowska- Wawro – wychowanie fizyczne – nieweglowska-wawro.katarzyna@17logdynia.pl

Izabella Niklewska – język angielski – niklewska.izabella@17logdynia.pl

Krystyna Nowicka-Nozdryń – język francuski – nowicka-nozdryn.krystyna@17logdynia.pl

Sławomira Smelkowska – fizyka – smelkowska.slawomira@17logdynia.pl

Małgorzata Sobczak – język polski – sobczak.malgorzata@17logdynia.pl

Ewelina Sołdan – matematyka, infomatyka, Microsoft Innovative Educator Expert – soldan.ewelina@17logdynia.pl

Danuta Sompolińska – wychowanie fizyczne – sompolinska.danuta@17logdynia.pl

Krystyna Stateczna – matematyka – stateczna.krystyna@17logdynia.pl

Izabella Szalińska – religia – szalinska.izabela@17logdynia.pl

Miłosz Szulc – religia – szulc.milosz@17logdynia.pl

Joanna Szymańska – język angielski, opiekun Samorządu Uczniowskiego  – szymanska.joanna@17logdynia.pl

Katarzyna Szymańska – nauczyciel wspomagający – szymanska.katarzyna@17logdynia.pl

Margarita Tuczko – muzyka, zajęcia artystyczne, plastyka – tuczko.margarita@17logdynia.pl

Beata Wicikowska – chemia, fizyka, doktor nauk technicznych w zakresie technologii chemicznej  – wicikowska.beata@17logdynia.pl 

Hanna Wiśniewska – biblioteka – wisniewska.hanna@17logdynia.pl

Aldona Zmuda-Trzebiatowska – biblioteka – zmuda-trzebiatowska.aldona@17logdynia.pl

Edyta Żuk – wychowanie fizyczne, plastyka, zajęcia artystyczne – zuk.edyta@17logdynia.pl