Lepszej komunikacji ze społecznością szkoły służą e-maile służbowe. Przypominamy, że w naszej szkole dobrym zwyczajem jest komunikowanie się  bezpośrednio z nauczycielem lub wychowawcą, by rozwiązać problem, czy uzyskać informację. Dyrektor szkoły jest ostatnim ogniwem łańcucha, w sytuacji, gdy wszystkie pozostałe elementy zawiodły 🙂 

 

Oktawia Gorzeńska – dyrektor,  koordynatorka Szkoły Ćwiczeń i Flagowej szkoły Microsoft, Microsoft Innovative Educator Fellow 

Witold Chudyszewicz – wicedyrektor – ds. sportu i projektów prozdrowotnych, wychowanie fizyczne, Microsoft Innovative Educator Expert  

Dorota Brylska- Ziółtkowska  –  wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych, język polski, koordynatorka Szkoły Otwartej,  Microsoft Innovative Educator Expert 

Dorota Gorzejewska – wicedyrektor ds. SU i projektów międzynarodowych, język niemiecki, kooordynatorka obszaru języków obcych w Szkole Ćwiczeń, Microsoft Innovative Educator Expert 

Joanna Szymańska – wicedyrektor ds. współpracy z rodzicami i wydarzeń szkolnych, Microsoft Innovative Educator Expert 

Aldona Zmuda-Trzebiatowska – wicedyrektor ds. organizacyjnych, język polski

 

kontakt z dyrekcją – sekretariat@17logdynia.pl

Anna Arndt – wychowanie fizyczne, Microsoft Innovative Educator Expert  – arndt.anna@17logdynia.pl  

Małgorzata Brodecka – biologia, koordynatorka obszaru przedmiotów przyrodniczych w Szkole Ćwiczeń, Microsoft Innovative Educator Expert  – brodecka.malgorzata@17logdynia.pl

Iwona Czerwińska-Dołhy – język polski – czerwinska-dolhy.iwona@17logdynia.pl

Marzenna Jurek-Turska – historia, wos – jurek-turska.marzenna@17logdynia.pl

Leszek Kaczorowski – wychowanie fizyczne, edb  -kaczorowski.leszek@17logdynia.pl

Barbara Kamińska – wos, wdż – kaminska.barbara@17logdynia.pl

Anna Klein – język angielski, Microsoft Innovative Educator Expert  – klein.anna@17logdynia.pl

Małgorzata Lesisz – język francuski, historia, historia i społeczeństwo,  rzecznik praw ucznia, Microsoft Innovative Educator Expert lesisz.malgorzata@17logdynia.pl

Anna Leszczyńska – język angielski, etyka, Microsoft Innovative Educator Expert – leszczynska.anna@17logdynia.pl

Anna Matłosz – pedagog,  – matlosz.anna@17logdynia.pl

Katarzyna Niewęgłowska- Wawro – wychowanie fizyczne – nieweglowska-wawro.katarzyna@17logdynia.pl

Izabella Niklewska – język angielski, Microsoft Innovative Educator Expert  – niklewska.izabella@17logdynia.pl

Tomasz Ogrodnik – matematyka, Microsoft Innovative Educator Expert  – ogrodnik.tomasz@17logdynia.pl 

Sebastian Ropel – geografia, Microsoft Innovative Educator Expert  – ropel.sebastian@17logdynia.pl 

Katarzyna Rynkiewicz – psycholog – rynkiewicz.katarzyna@17logdynia.pl 

Ewelina Sołdan – matematyka, infomatyka, koordynatorka obszaró matematyki i informatyki w Szkole Ćwiczeń,  Microsoft Innovative Educator Expert – soldan.ewelina@17logdynia.pl

Miłosz Szulc – religia – szulc.milosz@17logdynia.pl

Katarzyna Szymańska – nauczyciel wspomagający, Microsoft Innovative Educator Expert – szymanska.katarzyna@17logdynia.pl

Margarita Tuczko – muzyka, zajęcia artystyczne, plastyka, Microsoft Innovative Educator Expert  – tuczko.margarita@17logdynia.pl

Beata Wicikowska – chemia, fizyka, doktor nauk technicznych w zakresie technologii chemicznej  – wicikowska.beata@17logdynia.pl 

Hanna Wiśniewska – biblioteka – wisniewska.hanna@17logdynia.pl

lista nauczycieli będzie uzupełniona do końca sierpnia 2019 r.